Виж само едно мнение
  #926  
Стар 12th February 2015, 21:29
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте на всички,
Чета отдавна искам да си увелича бюста. ХОдих при двама доктори първо при доцент РОмански в сл, Бряг той ми предложи политех кръгли единственно бз анатомични каза ми че намен не може капковидни макс 300 сс.
Интерисува ме при него ако някой си е слагал да ми прати снимки на лични да видя как са. Никъде не намирам нищо за него освен в екип пс доцентката в спфия, но не и сам доцент романски дали е оперирал някоя?
Втория доктор Стоянов както всички знаете за него ми беше другата консултация той ми казамаксимум 345 кръгли или може капковидни 290 и толкова . Не съм пробвала импланти не съм пипала, н бях наясно нито с номера нито с профили. Казах му че търся естетичното и на двамата и толкова.
Та .... Питанката ми е ако някои си е слагал при тях кръгли или при стоянов анатомични с тези размери пи старт нулев /дъска / 168, 54кг моля помагайте кои доки даизбера и снимки ако може с тези размери които е оперирам
Н при тях?
Предварително ви благодаря че се раздвоих как единия ми вика само кръгли, другия може и анатомични. Горен полюс нямам равно е . Раждала съм и съм кърмила два пъти
Помагайте моля ви
Отговори с цитат