Виж само едно мнение
  #12  
Стар 7th January 2015, 10:50
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Преди да се ориентирам при Илхан изчетох много за ревизионистите в Европа, накрая се спрях на него и един от Англия, но този от Лондон нямаше толкова много операции направено. Бях сигурен че е моя човек, но сега Кери ме хвърли в шах както и ми писа на лични в Европа май няма хирург който да се справи. Иначе Илхан ми направи впечатление, от форума им ме учуди дори, че на доста отказва операциите им, т.е. не просто иска да им вземе парите, има си репутация която не иска да очерни. От коментарите които се беше изписало за него можеше да си създадеш мнение за голям професионалист, направо се чудя как се е отнесъл с теб така. Аз съм за консултация през юли да видим какво ще каже, по принцип с 300 зора успя Айше да го убеди, понеже е супер зает и дори за консултация трябва да чакаш половин година, операцията пак толкова, ако стане обаче, ще е още на другия ден.... влезе ми в положението човека, понеже трудно дишам, заслужава си според мен, да му дам поне шанс за консултация, което съвсем не означава, че няма да имам план Б.
Отговори с цитат