Виж само едно мнение
  #19  
Стар 7th March 2015, 00:11
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
valq - благодаря ти, може да пием пак кафе скоро Преди 2 години аз писах на Дейвис и той не ми отговори тогава писах на асистентката му и на него второ писмо. Като отговор получих един доста детайлен отговор и анализ, което реално ме впечатли сравнявайки го с отговорите на другите ревизионисти. Също добър отговор ми прати Губиш от Германия, даже ми беше дал дата за консултация за след седмица като ме видя колко съм зле, но аз не можах да се организирам. Както и да е, мисълта ми е да си настойчива ако решиш да пишеш, той преди всичко е бърз в отговорите си с реалните пациенти. Потенциалните мисля ,че ги филтрира асистентката му Кармен в което има логика.
А носа след толкова сложна операция изглежда така заради методите за възстановаване и техниката на Дейвис, както казах много лед, почивка, и главата винаги изправена, дори когато спиш (мин 45 градуса). Предписа ми е едни капки, който са срещу образуването на scar tissue , които ще слагам в продължение на 3 или 4 месеца. Тези капки се взимат само по рецепта от САЩ. Слагам и едни конусчета в носа за изравняване на ноздрите, въпреки че те са в пъти по-добре от преди, но това са си негови процедури и всички минават по този път.
Целта на Дейвис е да няма отоци, тъй-като те усложняват нещата и той ти дава всякакви предписания само и само да намали отоците. Даже при ревизия спомена , че са рисков фактор за инфекция. Аз не повярвах като ми каза, че като отида на работа никой няма да познае , че ми е правена операция - спомняйки си колко бушониран бях след касапина, но се оказа прав. Ако човек, който ме вижда за пръв път и не ми знае предишното положение, никога не би казал че ми правена операция, което е и целта .
keery, знаем се с теб и много добре ти знам болката. Спомняш си и колко много сме си говорили на тази тема. Резултатът е повече от отличен и наистина много се радвам за теб. Едно обаче ще те помоля- едно е да изразяваш мнение, друго е да пишеш безпочвено. Знаеш моя случай и знаеш колко много се лутах. Знаеш и с колко много хирурзи говорих от USA, та и до Венецуела и Аржентина стигнах. Всички бяха уважавани хирурзи, проучвани от тамошни хора. Всички бяха на мнение, че носа ми е много сложен случай, имайки предвид, че е трета операция и трябва много изграждане. Всеки си имаше неговите виждания и може би щяха да се получат добре нещата. Но недей да казваш, че Илхан ти е отказал, само защото не може да се справи. Не е така и подвеждаш много хора, които знаеш много добре колко лабилни са в този момент и как се хващат за всяко нещо- точно като мен и теб едно време. Илхан каза, че ще те оперира, само че кожата ти трябва да се оправи. Да, може би тази кожа не е била проблем за други хирурзи, но той просто не искаше да рискува на този етап. Ти сам тогава ми каза, че наистина имаш кожен преблем. Както е да е....мисълта ми е да си малко по-деликатен относно изказванията за професионализма на Илхан. Личните му качества пък изобщо не би следвало да се коментират- за теб е търговец, за мен е невероятен специалист, който държи на детайлите ОТ-ДО. Разликата е, че зад своите думи аз стоя с реален резултат.
Поздрави и отново честито за носа- идеален е!
Отговори с цитат