Виж само едно мнение
  #7  
Стар 12th April 2016, 21:14
Melody_d Melody_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ти за прекрасните съвети! Наистина много се надявам да срещна такъв човек и го пожелавам на всички.

Вероятно се отчаях толкова много от ситуацията, защото както вече споменах, досега така се е случвало, че съм се занимавала само с идиоти. Не искам да звучи нескромно, но наистина много хора са ми го казвали, че момчетата, с които съм се занимавала са доста по-глупави от мен. И като се замисля, май са имали право. Единият едвам завършваше, а другият, въпреки че беше малко по-голям, все още разчиташе само на мама и тати за пари и решения, а адски се надуваше. И навярно затова не ми е пукало като са се приключвали нещата с тях, не съм се натъжавала толкова, защото съм знаела, че са идиоти и че има по-добри.

А въпросното момче, за което разказах, наистина е по-различно от тази гледна точка. За възрастта си (по-голям е от мен с година) е постигнал много в работата, има много признания, умен е. И се отчаях, преди си мислех, че нещата в любовта не ми се получават, защото се занимавам с тъпаци, а като се появи някой умен, отново - нищо. Явно не го заслужавам...

След време сигурно много ще се смея на цялото това нещо, но какво да се прави, не ми минава още
Отговори с цитат