Виж само едно мнение
  #2218  
Стар 11th October 2015, 09:54
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Симона, много сладко носле се е получило определено! Дръж ни в течение как се променя в следващите дни, той със сигурност ще става и по- хубав.
Пчеличка, вчера бях при Илхан, каза че е много натоварен и до ноември другата година има операции. Каза, че германски, холандски, израелски, ирански и български ревизии все повече идват при него, а той държи да не прави повече от 25 операции на месец, за да може да си обръща в имание на пациентите. Предполагам зстова толкова се чака- и на консултация се чака много, защото много се обсъжда, записва, въобще обяснителен е. Аз си запазих час чрез асистентката му Джансу, а след това датата за операция трябваше да е март април, но много го помолих за ранна и някакси размести или нагласи нещо, не знам. Може да пишеш на Джансу и да кажеш да те имат предвид, ако някой се откаже, те са много организирани и наистина ще те имат предвид давала съм мейла по-назад в темата.
Съвет от мен- комуникацията с Илхан, който знае английски директно с Джансу и него, който иска съдействие за запазване на час от човек с турски- Зюлейха няма да ви подведе. Напоследък чувам за гафове с други хора и затова реших да го напиша.
Отговори с цитат