Виж само едно мнение
  #90  
Стар 21st November 2009, 12:38
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Има доволни и от други доктори. Но техните доктори са жестоко горчиво оплювани. Пациентите обаче не смеят да си покажат и носа във форума, та камо ли да ги защитават.
Ей това не го разбирам. Нали тук хората са се събрали да обменят опит, а тези които тепърва мислят да се оперират се надяват да намерят своя хирург с помощта на вече миналите по този път. Не смятам, че ако някой пациент на Динев, Бенчев, Йорданов, Георгиев и т.н. си покаже носа и той е добре направен ще бъде оплют. И напротив, тогава даже цялата тази олелия и опити за оплюване или защитаване на Джамбазов ще спре. Мен лично би ме зарадвало да чувам за все по-добри доктори. Така че оперираните, при който и да е лекар, качвайте снимки и споделяйте.
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
С тебе жестоко ще се скарам. Не й бил перфектен носът. boom Джамбазов трябва да те размахва като знаме и да сложи твой плакат на фасадата на приемната си или там каквото беше. Ако има човек с перфектен нос, то това си ти.
Благодаря за това, което си написала, но нали знаеш, че на снимка е едно, а в действителност нещата може да са по-различни. Имам някои несъвършенства, които ме дразнят. Засега обаче не мисля за втора операция. Току виж съм го развалила повече.
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Не чакай всеки техен момент на колебание, за да изкараш Йорданов некадърен, защото освен Теодора ще разочароваш и всички хора, които възлагат надежди на него!
Не виждам къде съм оплюла Йорданов. Може би начина, по който съм се изразила е неправилен, но той е продиктуван от факта, че когато последно влизах във форума teodora39 много харесваше носа си и изведнъж виждам, че съжалява. Както виждаш това надигна вълна от разтревожени хора, които най-вероятно са се насочили към Йорданов. Затова смятам, че нещата трябва да са ясни. Ако преди месеци аз бях прочела това за Джамбазов щях да се разколебая. Това е важна стъпка и човек трябва да се чувства по-сигурен в избора си.
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@