Тема: 495 cc
Виж само едно мнение
  #35  
Стар 5th March 2018, 14:32
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joan_Of_Arc Виж мнението
Привет дами
Моята операция ще е този четвъртък - 08.03.2018 при Д-р Стоянов. Спряхме се на 450сс Natrelle, анатомични, висок профил. Старта е кажи-речи нулев, след едно раждане и кърмене година и половина. Исках големи гърди, но имам много малък процент мазнини, особено в горната част на тялото и доста развита мускулатура. Доктора прецени, че това е оптималното за мен така, че да стои естетично и да не ми пречи на спорта и аз му се доверих.
Като данни съм на 36г., 164 см, 56 кг.
Излишно е да казвам, колко много се вълнувам и с какво нетърпение чакам

Много ще бъда благодарна, ако ivoniii ми изпрати снимки на svetlanai@mail.bg

Здравей,
Аз се оперирах в края на Януари при д-р Стоянов, имплантите ми са Natrelle 425 анатомични. И аз те уверявам, че той има адски точно око и определено е разбрал какво искаш и ще удовлетвори изискванията ти! Аз също се колебаех между кръгли и анатомични много... но смея да твърдя, че анатомичните също са секси, но по един по-дискретен начин. А и с един push up сутиен или в стегнато бюстие могат да изглеждат и като кръгли. (Поне при мен е така). Аз също съм много слаба в горната част на тялото и с д-р Стоянов преценихме, че е много по-добре да сложим анатомични. За справка аз съм 1.78 см 54 кг.

Пожелавам ти успех!
Отговори с цитат