Тема: 495 cc
Виж само едно мнение
  #39  
Стар 5th March 2018, 16:37
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Аз отдавна съм се спряла него.Лично за мен той е най-добрия в Бг.Отдавна обмислям тази операция,отложих я доста,поради здравословни причини,но се надявам след лятото най-после и аз да се подложа на нея.
Аз преди малко се колебаех за Стоянов,защото бях останала с впечатление,че все малки гърди слага,дори и на тези,които са искали по-големи.Доста предавания съм гледала с него в които казва,че щом жената е доста слаба,с почти нулев старт,няма как да сложи нещо по-голямо.Само че си казах-"Ами по добре по-малки,но красиви,отколкото някой да ми сложи по-големи,но да не са красиви."
А и съм сигурна,че би ми сложил това,което ми е нужно.
Харесват ми гърдите от операция 105.
Не знам колко кубика са,мисля че са анатомични.
Аз пък бях чувала точно обратното, че слага големи и за това отидох само и единствено при него. той наистина прави адски много операции и не му е нужно много, за да те прецени, особено когато му кажеш какво искаш. Относно гърдите от операция 105 са много красиви и бих казала, че Ильо си има един специфичен начин, по който ги прави.. И моите са анатомични, в анфас изглеждат почти като естествена гърда без супер изразен полюс, а в профил са “наперени” и вирнати на горе.
Определено и аз съм на мнение, че е най-добрият. Като цяло на прегледа той ще ти направи замервания и ще ти каже кубиците най-подходящи за теб. Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш, че си от силиконовият тийм! .
П.С запази снимки на гърди, които ти допадат и му покажи. Особено ако са от неговата галерия ще ти каже със сигурност анатомични ли са кръгли ли са..

Последно редактирано от Aleks27 : 5th March 2018 на 16:42
Отговори с цитат