Виж само едно мнение
  #10  
Стар 30th January 2009, 15:36
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Когато винаги ходих на нудистки плажове имах няколко резона.

Там винаги има по малко хора, никой не те заглежда, нито ти зяпаш насам натам, защото просто не ти прави впечатление. Там цари едно приятелство между общноста, което го няма никъде.

Винаги носих плодове на плажа и имам традиция, като нарежа динята например, да поднеса по едно парче на всички съ-нудисти. В Несебър стана такава традиция, че накрая всеки мъкнеше разни неща и си устройвахме яка трапеза. Като се срещахме из града се поздравявахме, като приятели.

Общуването там е на друго ниво. Едих ден дойде една мацка - самичка. Веднага се появи някакъв чикиджия и взе да се навърта край нея. Викам на жена ми - "ще я поканя да си сложи хавлията до нас, да я остави тоя малоумник на мира" Поканих я, и тя след малко дойде. Оказа се, че чака гаджето и да пристигне от Врна мисля че бяха. На следващия ден пристигна и той. Такива знаменити карти правихме с тях. Оказа се, че бяха вариететни танцьори.

Един ден пък пристигна цяла група акробати. Събрахме се да ги гледаме как тренират голи. Много е впечатлително какво става с патетата на мъжете при салта или с женските гърди а няма да ви разправям за шпагатите във вертикално положение. Вероятно е страхотно за секс.

Сега не е така. Навъдиха се маса досадни зяпачи, цигани, строители от близките строежи......нудистките плажове, не са това което бяха!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат