Виж само едно мнение
  #23  
Стар 2nd August 2006, 21:52
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Незнам ти в кой нет влизаш,но напиши в google думите breast tissue atrophy и ще ти излезе доста инфо.Съжалявам,ако ти звуча по-остро,но усетих в мнението ти намек за съмнение
Наистина ми звучиш по-остро, отколкото трябва, особено с това "Незнам ти в кой нет влизаш", но не ми се влиза в безсмислени спорове. Само искам да поясня, че на английски "жлеза" е "gland", а не "tissue" (тъкан) . Пуснах все пак в "моя" нет на търсачка "breast tissue atrophy" и ми излязоха интересни неща - това, което ти наричаш атрофиране на млечната жлеза е всъщност усложнение (а не задължителна последица) при увеличаването на бюста (като не е указано, че става само при надмускулно поставяне) и по-точно:
Цитирай:
Breast Tissue Atrophy:
Also known as chest wall deformity, this condition results from the pressure of the breast implant causing a patient's breast tissue to thin and shrink. This condition can occur while breast implants have been removed or are in place.
Никъде не се споменава жлеза, а още по-малко "с времето атрофира"...

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
състояние,в което тя изтънява и се смалява,притискана от импланта,това усложнение се спира с преместването на импланта.
По-горе пише точно обратното - че това състояние може да се появи и когато имплантите са били премахнати.
Отговори с цитат