Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #22  
Стар 31st July 2013, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/a/76-na-rabota...a-gi-zapazite/

Тази ваша статия ме накара да се усмихна и тя си е хубава, но тази статия, не ние трябва да я четем, а хората на които е този сайт и другите, който отговарят за него !
Прочетете втора точка и последният абзац на 4та точка, написаното има отношение и по проблема, за който говорим в тази тема.

Аз не мога да си представя да имам бизнес и да не ме интересува, какво мислят хората за услугите и продуктите, които им предлагам и дори постоянно щях да искам, да знам тяхното мнение. Аз когато видях, че аватарите не могат да се сменят и си викам, сега ще им кажа и те ще са доволни, че съм съобщил за този проблем, тъй като вие може да не знаете за този бъг.

Ние може да ви помогне да направите този сайт и форум много по добър, но вие, защо не го искате, това не мога да си го обясня. В други сайтове със форуми има специални теми в които всеки може да си каже мнението, кое му харесва и кое не, идеи, предложения и всичко останало. В този форум е точно обратното, абсолютно игнориране на потребителите, което е пълен абсурд, защото това нещо, може да доведе само и единствено до загуби за вашият сайт !
Отговори с цитат