Виж само едно мнение
  #6  
Стар 10th October 2007, 18:51
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Стегнати,високи и младежки-но имай предвид,че повечето момичета искат много събрани гърди,а неговите ми се струват по-раздалечени.
Специално за разстоянието и белезите (на мишниците) пускам няколко снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181166
Парола: 2222

На мен разстоянието ми е около 3 пръста, като имплантите ми са 310сс...виждала съм (на живо ) и момичета с 350сс, там диаметъра на импланта е по-голям е съответно разстянието по-малко, но си зависи и от гръдния ти кош.
Сега за белезите - Тонев май вече предимно слага имплантите през мишницата. Това беше май и най-доброто за мен, защото по принцип от дребни одрасквания ми остават белези, да не говорим за тези разрези...на снимката се вижда, че все още са ми доста червени. НО наскоро се видях с едно момиче, оперирано 10 дена преди мен и нейните белези трябваше с лупа да ги търся...нищо не се виждаше. Искрено й завидях
Обаче най-важни са твоите очквания. И наистина е най-добре да отидеш на консултация и при други хирурзи, това ще ти помогне да направиш своя избор. Успех!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат