Виж само едно мнение
  #46  
Стар 18th March 2013, 12:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Благодаря на всички ако не бяхте вие в този форум без вас щеше да ми е много трудно. Пожелавам на всички да си оправите нослетата в най скоро време да изберете най точния доктор и да вземете най правилното решение. В никакъв случай не ви казвам сбогом ще продължа да си влизам във форума и след операцията ми дай боже успешна то малко мазохистично звучи в смисъл че никой не би искал да има такива изживявания като нашите но ми е много приятно да си говорим тук а и в момента се боря да не пуша и явно ме избива на някаква лудост.
Аз постоянно повтярам, че от целия този кошмар, ще излезе нещо супер поучително!
Примерно някакъв много важен урок!
Аз лично се запознах с невероятни хора, покрай този ми проблем!
Даже, колкото и непонятно да звучи, запознах се с хората, с които работя в моемнта, точно чрез едно такова запознанство около злополучния ми нос!
И от сегашната си позиция, колкото и да съм се питала в миналото "Защо точно на мен се случва" , бих казала, че ако причината е била професионален напредък, то си е струвало!
Неведоми са пътищата Господни! Аз никога не съм се приемала като жертва и винаги съм се опитвала да изцедя нещо позитивно и от най-негативната ситуация. Сигурна съм, че и на вас ви се случва с накяква важна причина!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат