Виж само едно мнение
  #51  
Стар 21st June 2013, 17:16
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз съм без думи, знаех, че има такива нещастни връзки и то май се получава нещастни, но само за единият, другият си е много добре, получава си секса, има си домакиня вкъщи, която да му шета и да му пере гащите и всичко останало и за него живота е чудесен. Може би някои мъже, едно, че са ти такива характери и друго си мислят, че задълженията им се изчерпват със носенето на пари в къщи и толкова.

Шокиран съм, защото си мислех че има такива нещастни връзки, но не очаквах, че са толкова много, но повечето жени си ги премълчават тези неща. Аз като човек, който все се стреми да търси отговори и да анализира, се питам защо има толкова подобни мъже и стигам до някакъв извод, че явно при някой еволюцията на превръщането от животно във човек, просто не се е получила напълно.

Еволюция на психологическо ниво, защото знаете във животинската свят, мъжкият индивид само опложда женската, която поема цялата грижа и изхранване на рожбите си и го прави с голяма любов. Не намирате ли някаква прилика в тази ми логика, която разбира се противоречи на религията и как се е появил човек. Хем вярвам в Бог, но и не мога да отхвърля и другите доказателства за света и човечеството.

Аз не разбирам Riki от какво се притеснява, ако някой види темата и кой някой, имам чувството, че се страхуваш от този мъж, точно такива мъже трябва да ги виждат тези теми, може пък и малко да ги накара да се замислят ! Това и другият проблем, защото жените мълчите не смеете да споделите, дори повечето такива теми са нужни, даже да стоят като витрина, нека всеки да ги чете и да се замисля !
Отговори с цитат