Виж само едно мнение
  #49  
Стар 13th April 2006, 01:36
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Здравейте!

Аз съм много препатила от клиника Малинов и д-р Ефремов. Моята история е дълга, не зная дали ще ви е интересно да четете толкова ходения по мъките. Накратко, страшно лош резултат след поставяне на импланти - голяма асиметрия и голямо свличане от едната страна. Беше си истинска трагедия! Само да ви кажа, че за двете години, през които ходих така, не зная дали има и два пъти да съм спала с мъжа ми. Как не се разведе той с мене, не знам. През повечето време бях потисната и депресирана, а да се съблека по какъвто и да било повод изобщо не можех и да си помисля! Най-ужасното беше, че от клиниката много убедително ме уверяваха, че по-добро при мен никой не можел да направи.

Аз обаче не исках да повярвам, че трябва да си ходя така цял живот и обиколох доста други хирурзи с молба за корекция. Май съм била при всички в София. Бях и при д-р Динев и д-р Бояджиев. Те и двамата ми направиха добро впечатление, и вероятно биха успяли да направят корекцията. Но аз избрах друг. Той ме направи ПЕРФЕКТНО и аз сега го благославям всеки ден от живота си! Няма да споменавам името му тук, да не изглежда като реклама, а и покрай патилата си видях колко интриги и лобита има в този бизнес. Ако някой иска мога да му кажа на лични.

В момента гърдите ми са идеални и дори не им личи колко са многострадални (4 операции). Но това, което преживях, не го пожелавам и на най-големия си враг. Имам чувството, че се разминах на косъм с това да си остана така за цял живот. Все още понякога нощем се будя и тичам до банята да проверя дали не се е върнало старото положение, съвсем като по филмите.

Дълго време мислех, че съм единствената такава Марко Тотевка в тази клиника, защото те казваха, че изобщо нямат неуспешни случаи. Малко по малко разбрах обаче, че истината е друга.

Но моята мъка мина, слава Богу! Разказвам ви това, защото през цялото това време често съм си мислила - ех, защо, защо нямаше кой преди да ми каже... защо се подлъгах по реклами и по самохвалства?? Колко мъки щях да си спестя, а и пари също.

Успех и късмет желая на всички, внимавайте много и не се лъжете лесно като мен!
Отговори с цитат