Виж само едно мнение
  #45  
Стар 1st December 2008, 00:39
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Но аз ще отговоря Явно в БАН сериозно изучават "защо женските гърди са малки или големи". Даже от БАН измислят една песен "с малкии - и с големии.."

Мен не ме интересува особено "от какво зависи големината на бюста", нито жлезите, въпреки, че и те са ми ясни. Не мога да разбера къв ти е проблема, малки са ти циците ли

ФАКТ е, че при отслабване стават по-малки и обратното. Е? Просто няма място за спор по-натам, това е факт, случва се при 99% при жените и е неоспорим, не е нужно да си професор в БАН, за да го видиш, все пак не сме малоумни или ти такъв ме изкарваш? Когато видиш нещо с очите си и го виждаш пак и пак, и пак, и пак, то се повтаря и повтаря, и повтаря, и повтаря, явно това е закономерност. Трябва да си много кух, в случая аз да съм много кух, за да не разбера тая закономерност.

Ако не си разбрала - не ме интересуват другите фактори, влияещи големината на гърдите, мен ме интересува този Който в случая дава отражение, както написа и ххххх - в много по-голям процент, тъй като жлезите се активизират в други периоди, бременност и т.н. Те не набъбват щото ядеш повече калории и обратното - мастната тъкан се променя. Благодаря за невниманието, от тая тема вече толкова специализирах знанията си, че ще си купя диплома за мамолог.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат