Виж само едно мнение
  #1008  
Стар 13th October 2010, 15:28
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Не знам какво ти е ясно, но е много пресилено твърдението ти. Може би сред твоите познати няма харесващи Бьорг, но тя си има повече от 5 почитатели в България..

И една малка вметка - прости ми, ако обърках ти или gabi го казахте - не помня коя от двете, че скоро ще пеете някакви скучни български песни. И след някой ден пускате клипче от ваше участие с Марияна Попова, която пее песента "Топъл дъжд" на Силвия Кацарова. Трудна песен. И много хубава. Но ако за теб е скучна - о.к.

http://vbox7.com/play:e5614f8a

(Едни мои приятелки, много готини, високи, слаби живееха на село. И отидоха да работят в чужбина. И там ги беше срам да кажат, че са от село... приличаш ми на тях.)
Разбира се, че когато говоря за общата картина, нещата звучат леко пресилени, за което се извинявам.Само казвам, че тези нейни музики (на Бьорк специално) не са особено популярни, но и не трябва да са, защото са изчанчени.Все едно да твърдим, че грузинската народна музика трябва да бъде най-популярната в света.

Да, българските песни са ми скучни, особено старите естрадни, просто не ги харесвам, но нямам нищо против тях, особено на фона на цялата чалгия наоколо.А новите песни не харесвам, защото са абсолютно копие на чалгарските.Пример: лансирайки малката Шанел от "Music Idol 2" - продуцентите й започнаха да я кичат с някакви композиции, които са точно като диско вълната в "Планета пайнер", едно и също е.Това е моето мнение.Не забранявам на никого да ги слуша, разбира се.

С Мариана Попова си прекарахме много весело, тя е страхотен човек.Пожела да изпее тази песен и се получи купон.Но ако си пусна вкъщи "Топъл дъжд", няма да ми се получи купона.Дано разбирате разликата.

Тъпо е, че ме оприличаваш на някакви, които ги е срам от произхода им.Аз не съм такава.Когато си селянин, си селянин докрай.Когато си българин, си оставаш с българските черти, ако ще и в Космоса да литнеш.Не можеш да се скриеш.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат