Виж само едно мнение
  #486  
Стар 27th October 2011, 12:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗКУСИТЕЛНА Виж мнението
Маркова, не визираш мен се надявам. Аз не смятам операцията ми за неуспешна и не съжалявам, че отидох при Тепавичарова. Просто се дразня да се идеализира някой и си казвам когато имам забележки.

Въпреки тях (забележките), приятелката ми хареса резултата и също избра Тепавичарова.


Нелс, няколко дребни неща, които събрани заедно яко дразнят ме карат да се замислям за втора операция.....но засега само си я мисля, не съм предприела нищо все още
Не намирам че докторката е виновна за нещо, това което ще ми хареса, едва ли някой би го направил от първият път, като се има предвид катастрофалния ми старт
Миссс въобще грам не цитирам теб. Ти си откровенна през цялото време. Незнам даже как реши, че може теб да визирам. Появиха се няколко потребителки, които изведнъж изчезнаха от форума, недоволни от Кънев. Някои от тях го прехвалваха и хоп изведнъж се оказали жертви. Яд ме е, защото си мълчат и чак когато някое момиче иписка от несполучлива операция те й пишат за подкрепа. Не мисля, че трябва да се мълчи, нека да си казваме истината.
Отговори с цитат