Виж само едно мнение
  #266  
Стар 4th April 2013, 16:43
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
И защо реши, че на нищо не приличам
Аз пък съм твърде предубедена към мнения на културисти и културистки, които се тъпчат с какви ли не стероиди, анаболи и тем подобни химии, за да имат мускули като твоите. Защото НЕ са естествени.
За сведение - тренер ми беше Spidercho, или Милко. Има няколко собствени зали с наименованието Spidersport. Той е целият на въжета от мускули, менюто у е 60% мазнини, 30% протеин и 10& въглехидрати, не поема и никога не е поемал химии за постигане на мускули и постиженията в телесната му визия са от напълно естествен и натурален произход.
Незнам пък защо реши, че съ дебела, като съм само 49 кг...
Не съм казала за теб,че на нищо не приличаш защото никога не съм те виждала.И дори и на хора които наистина на нищо не приличат не бих им казала подобно нещо,а напротив.Стимулирам ги и им казвам хубавото в тялото им.Не се заяждай.Грозно и тъпо е.Чети добре.
Относно химиите.Да вземала съм добавки много,но никога стероиди!За доказателство ИМАМ ДВЕ ДЕЦА.Второто го родих преди пет години.Снимката на аватара ми е от лятото БЕЗ ХИМИЯ.Мисли каквото искаш но не се заяждай и спори когато не знаеш мн.работи.Жива и здрава.Иди да злобееш и обижфаш в другият форум на Фитнес жени!
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат