Виж само едно мнение
  #1449  
Стар 8th February 2014, 06:57
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, момичета!

От много време ви чета, но чак сега се престрашавам да пиша. Надявам се да ме приемете в клуба, тъй като и на мен, живот и здраве, ми предстои операция за уголемяване на бюста при доктор Ильо Стоянов.
Изборът ми на хирург е до голяма степен повлиян от вашите мнения и отзиви за специалистите в областта. Колебаех се между него и д-р Тепавичарова, но от това, което прочетох, тя имала доста чепат характер, тъй че това ме отказа да се доверя в нейни ръце. Разбира се, крайният резултат от операцията е най-важен, но за мен и отношението към пациента оказва не по-малко значение що се отнася до доверието към хирурга.
След проведена консултация с д-р Стоянов през юли 2013 взех окончателно решение да се оперирам при него и даже платих капарото. Първоначално трябваше да се оперирам още през октомври, но тъй като живея в чужбина, бях възпрепятствана да се върна в България и се наложи операцията да бъде отложена. В крайна сметка я насрочих за май месец, като през април ще отида на повторна консултация при д-р Стоянов, тъй като със сигурност ме е забравил.
Аз искам максимално естествен резултат, но въпреки това ми се ще и да постигна достатъчно задоволителен размер, тоест бих се радвала размерът на сутиена ми (настоящо малко В) да бъде увеличен поне до едно добре запълнено С. Представях си, че докторът ще ми предложи 300-360 кубика, но каква беше изненадата ми, като заяви, че според него най-добре за мен ще са не повече от 290 кубика, което ми се вижда доста малко. Не съм съвсем плоска, но имам голямо разстояние между гърдите, подгръдната ми обиколка е 75см., дребна съм (163см.) и тежа около 50кг.. Страх ме е, че резултатът ще ми се стори твърде малък и пак няма да съм доволна от бюста си. Разбира се, в крайна сметка ще се доверя на специалиста, но все се надявам през април да успея да договоря поне заветните 300 кубика.
Видът и марката на импланти са анатомични Mc Ghan. Разрезът така и не разбрах къде ще е, но предполагам ще е класически субмамарен достъп.
Бих се радвала, ако някой може да ми обясни нещо повече за изследванията преди операцията - какви точно, колко на брой, каква цена ще трябва да се заплати. Нали се правят 1-2 седмици преди самата операция? Може ли да си в цикъл по време на изследванията (глупав въпрос, но разбрах, че не трябва да си по време на операцията, та се замислих и за изследванията). С моя нередовен цикъл не знам как точно да си избера дата, но ще видим.

Извинете ме, постът стана изключително дълъг, цяла изповед, но мисля, че е редно да се представя подобаващо след като ви шпионирам от толкова време! Благодаря на всички, имали търпението да го изчетат и евентуално и да отговорят на някои от въпросите ми!
Отговори с цитат