Виж само едно мнение
  #81  
Стар 7th March 2014, 00:48
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tifany123 Виж мнението
И аз спя леко настрани , ама не мога да си легна както ми е удобно, не знам след колко време ще мога да спя както преди , но се надявам да е по-скоро А съм чела , че някои от момичетата са спали по 1 месец само по гръб за мен това е героизъм , не бих издържала
tifany наистина си е героизъм това да спиш само по гръб - при мен беше така и при това няколко месеца. Не че толкова ме болеше нещо и да ми пречи да легна на страни, но май страхът ми беше по-голям мисля.Освен това първите два месеца изобщо не ги чувствах като мои и като легнех на страни и все едно лягах върху камъни и не ми беше удобно.Просто усещането не ми се харесваше, а не че ме е боляло от това.И си спях само по гръб.Първият месец усещанията в гърдите са и без това доста странни - опъва ти тук-там, нещо ти бълбука извътре, втърдяват се безпричинно, особенно на студено беше много неприятно усещането на хиляди бодлички по гърдите. И като се има предвид всичко това, реших, че по добре да не правя бързи опити да се връщам към нормалното си спане, а да изчакам докато мога да си го позволя и почувствам комфорт от това. Но пък за всеки е индивидуално това усещане, има момичета, които не са имали проблем да си спят както им е кеф няколко дни след операцията - въпрос на лично усещане е според мен.
Отговори с цитат