Виж само едно мнение
  #26  
Стар 20th May 2005, 16:35
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadin
Моля пишете на кирилица.Paradizio,tozi nad tebe se e izkazal adski prostashki.Ne mu obrushtai vnimanie.Takiva kato nego ne oceniavat jenata kato ravnopraven chovek,a samo kato obekt na udovolstvie.
Mejdu drugoto,mnogo si gotin)))
Ами виж, аз също като кашкавала говоря на ниво "първо впечатление за жената", а при първо впечатление никой мъж не си задава въпроси от типа: "чете ли тя книгите на Паулу Куелю" и "дали харесва Бари Уаит или предпочита великденските песнопения на патриарх Ефтимий". Всеки мъж (освен ако не е пълен лигльо) си казва: "я какви хубави глезени, колко добре ще ми отиват на раменете" или в другият случай: "леле колко трябва да изпия тая вечер". След това, дори бих казал много след това на дневен ред идва оценката какъв точно човек си представяш с глезени върху раменете си. Това е естествено, всички го знаем и ако не беше така, на първо място обърканата нямаше да постави тази тема за разискване. Човек се влюбва в тялото на другият, а душата му обича. Аз лично се влюбвам средно по 4 и 1/2 пъти на ден. Втози смисъл, не се явявам апологет на поетичната, дълбокоранима душевност на жената и съвсем не твърдя, че именно нея трябва мъжете да търсят в захлас още при запознанството си с една жена, загърбвайки всичките й дефекти ако ще да има вид, че я е била градушка - това е противоестествено и в разрез с инстинктите ни. Просто не съм съгласен, че жена с малки цици не е способна да те накара да ти изтръпнат пръстите още от пръв поглед само и единствено защото видиш ли - няма кво да мачкаш. Жената не е само цици, има хиляди други части от тялото и поведението й които могат да събудат еротичният фетиш във фантазийте ни. Но мафия е прав човека - каза се повече от колкото предразполага форума. За циците (големи или малки) или добро или нищо. точка
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат