Виж само едно мнение
  #36  
Стар 1st April 2011, 17:31
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз пък на скоро изгорях с 3000 паунда, защото се доверих на грешния човек да сбъдне мечтата ми от 8 годишна... И аз искам гърди, но заради едно недообмислено решение - ни сбъдната мечта, нито гърди ще имам скоро... Обаче вече знам, по трудния начин, какви грешки да НЕ допускам.
Ако задълбаем малко по-филисофски(на мен философското мислене много ми помага при финансови проблеми), целта на житейското ни пътуване НЕ е да взимаме винаги правилните решения, а да грешим! да падаме! и да се учим как да се изправяме отново. Може някой да каже, че става въпрос за тривиален силиконов бюст, но аз мисля, че това се е случило на девойката за да я научи на някакъв много важен житейски урок - примерно: да спре да се отъждествява с чифт гърди и да почне да се харесва заради която е! И чак когато това се случи, ще се случат и перфектните гърди! (Ще ме извинявате, че чета доста философска литература тези дни, провокирана от финансовото ми състояние)..
http://www.imdb.com/title/tt0472160/ - Много тематично филмче.
Това ми хареса браво , момиче не съм сама в мислите си !!! И няма за какво да се извиняваш супер си го казала....
Отговори с цитат