Виж само едно мнение
  #506  
Стар 7th October 2011, 17:59
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Хора, стига сте се карали!
Аз лично искам да насоча темата в друга посока.Днес се видях с едни приятели...и те като започнаха да ме разубеждават, да не си правя риното, защото след операцията трябвало поне 6 месеца да ходя с маска едва ли не за да не допусна някоя инфекция.Разбира се, не смятам, че ще стане така, но да попитам миналите вече, колко горе- долу беше вашия период(ако има такъв)в, който се пазехте и прашинка да не влезе в нослето ви?
Аз лично готвя,мия чинии,бърсах праха,само не вдигам тежко,максимум 2 кг примерно нещо да се наложи да вдигна за малко,но не постоянно.Прахосмукачката не я барам,че си тежи.Ако и това е много някой да каже,но не съм глезла, а и Димитров само ми каза да не извършвам тежка физическа дейност.Това е,нищо друго не ми е казал.Почиствам го със Етилов спирт 70%,препоръчаха ми от аптеката такъв за моя случай,а и Димитров ми го почисти със спирт,омекват засъхналите истории по носа и падат след известно време,без да човъркам и изсъхват гадните пъпчици,които се появиха в следствие от спарването,но не при всички се появяват.И най-важното-мия си ръцете постоянно(и преди и сега),да не внасям мръсотии и микроби.