Виж само едно мнение
  #14  
Стар 31st October 2007, 14:22
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Не си кореспондираме на ЛС, прави ми впечатление, че нямам много инфо за тази операция.Относно твойте въпроси:Прави се разрез от вътрешната страна на устната, jinglegirl май знае по-добре точно как, правят се триъгълни разрези, но не мога да си го представя точно.Идеята е устата да стане по-голяма на площ, а не толкова на обем.Поне според мен това би стояло по-естествено...но ще видим.
Упойката е по-избор, защото ме питаха как предпочитам, така че може и двата варианта.Цената навсякъде е различна.И.Стоянов я прави за 1900 едната устна, 3400 двета.В Александровска държавната такса е 275лв + 150 за избор на оператор + 35 или 55 (не помня) един ден престой.Всичко друго влиза в цената.
ОБАЧЕ: За тази клиника аз знам, че освен държавните такси, се плаща на ръка на лекарите, това са цени, който те сами си определят и дори съм чувала, че са субективни.Това най-вече за Тепавичарова, който за една и съща операция на различни жени, взима с 1000-2000 лв разлика.Това е което съм чувала.А за снимки, не само от този лекар, ами от когото и да било не съм виждала...И това малко ме притеснява...За това пуснах темата, нужна ми е малко повече информация и на мен!
Отговори с цитат