Виж само едно мнение
  #118  
Стар 13th February 2009, 09:38
Аватара на TEDDY_BEAR
TEDDY_BEAR TEDDY_BEAR не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Искам да попитам някой ползва ли крема и лосиона на Vichy - Нормадерм? Дали е подходящ за суха кожа?
Аз съм ползвала, но е много агресивен, имам предвид, че доста изсушава кожата. Аз го ползвах само за Т-зоната, но на третия ден започна много да ми опъва кожата, дори и там. За суха кожа е абсурд направо. Eucerin имат един продукт Cream-Gel, по-деликатен е, може да го нанасяш през ден и то само на по-мазните участъци, всеки ден се използва от хора с проблеми като акне и т.н.
При мен се получи абсолютно същото,бузките ми,които са по-сухи доста ми опъваха,а в Т-Зоната горе-долу ставаха нещата.
Аз лично след дълги тестове върху собствената си кожа и не дотам задоволителни резултати открих,че все повече ми харесва козметиката с органични съставки.Използвала съм един серум на L'occitane(май така се пишеше ) с лавандула,който ми повлия добре,но смятам че е подходящ по-скоро за лятото,защото е с гелообразна текстура и определено матира добре.Сега ползвам един крем хидратиращ на Nature,по-плътен и не ми лъщи кожата от него.Въпреки,че момичета това с кремовете е много субективно за съжаление,няма две еднакви кожи,а пък в магазините продавачките все нямат мостри,направо да ги .Каква е тая работа,даваш една торба пари,а не можеш да пробваш преди това.Но натуралната козметиката е тази,която ми повлия на мен,но тази,която е най-изчистена,поне доколкото може от други добавки.
__________________
Не искам да бъда всичко за всеки,искам да бъда нещо за някой...
Отговори с цитат