Тема: Целулит!
Виж само едно мнение
  #540  
Стар 25th May 2009, 13:17
Temida Temida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 7
По подразбиране за целулита

Привет на всички дами които имат или просто си мислят че имат целулит.
Много често ми се е случвало висейки пред огледалото, да си втълпявам, че нямам или че целулита и портокаловата кожа са изченали след поредната тренировка в фитнеса.
Истината всички знаем каква е. ))))))))
Наскоро открих своята терапия в борбата с целулита, и повярвайте ми нито съзнанието, нито огледалото ми може да ме излъже за резултатите които постигнах.
Първо започнах с тренировки в фитнеса. (Забравих да отбележа че съм на 29 години и имам целулит в областта на бедрата и седалището)
След това реших че е необходимо да комбинирам и с някаква друга терапия- Каланетика и Пилатес, които в последно време изместиха фтинеса. Но това не ми беше достатъчно.
Посещавам клиника Дерма Вита, тъй като имах и проблемна кожа. Именно там открих нещото, което днес ме накара да споделя с всички, които имат проблем като моят.
Моето откритие там се нарича Термалипо - изключително приятна и релаксираща процедура благодарение на която вече забравих за проблемите които имах. За един сеанс от 8-9 процедури постигнах онова за което мечтаех, гладка и стегната кожа. Звучи като от рекламите по телевизията, но е така!!
Наскоро откриха и диетологичен кабинет- лекарката е страхотна, аз за пръв път в живота си проведох такъв задълбочен и многозначителен разговор. Страшно много ми помогна да възстановя режима си, който беше ужасен.
Е май доста изписах. Дано не съм ви отегчила, а помогнала.
Успех !
Отговори с цитат