Виж само едно мнение
  #18  
Стар 6th November 2008, 10:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e

Ще изневеря разбира се, ако ми липсва нещо в секса,
Аз не мисля,че само липсата на качествен секс би довело до изневяра.По скоро "първоначалното тръпнене" от секса с новият партньор,дългогодишната моногамия.........но важна предпоставка е и липсата на топлина в отношенията........просто след време те се претъпяват от налегналото ни ежедневие и ние някак си забравяме да правим комплименти и да повтаряме както в началото думата-ОБИЧАМ те с онзи тръпнещ и влажен поглед в очите................... и тогава идва жаждата за внимание и близост......... Това според мен се случва и при жените и при мъжете...........Нито ние(жените) сме по-стока от мъжете нито те са повече от нас...........
Не бих изневерила заради това, че мъжът до мен е спрял да ми прави комплименти или е спрял да ми казва " Обичм те"...не обръщам голямо внимание на думите, а на делата...
Мисълта ми беше, че бих изневерила заради сексуалният си нагон, ако той не е задоволен вкъщи. Друг е въпросът кой би могъл да го задоволи - въпрос на химия
Мила прие го много буквално......... Нямах предвид всеки ден да се мазним един на друг,а това че спираме да забелязваме малките неща които са ни радвали преди.........
Аз по скоро се впечатлявам от отношението пък не от делата..........
Отговори с цитат