Виж само едно мнение
  #19  
Стар 6th November 2008, 10:50
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Изневярата, според мен е нещо , което може да бъде тълкувано и интепретирано по хиляди начини. Всеки я разбира и приема различно. Но не мисля, че трябва да се генерализира - само жените изневеряват или само мъжете го правят.
Аз лично НИКОГА не съм изневерявала, а смея да твърдя , че съм имала връзки, доста отдалечаващи се от идеала ми за взаимоотношения. И въпреки това не съм изпитвала желанието да потърся заместител на партньора си. Когато съм осъзнавала, че дадена връзка няма да има повече развитие, просто съм приключвала отношенията. И смятам, че това е най-безболезненият начин и за двамата.
Според мен причини за изневяра има, колкото и изневеряващи хора има. Всеки може да изтъкне различен довод. Да не говорим, че в някои случаи изневярата дори може да възвърне тръпката в отношенията. В други обаче е сигнал, че нещата са станали необратими.
И накрая искам да кажа, че не мисля, че това трябва да бъде най-големият ни страх в една връзка. Защото е много по-страшно бездействието и безразличието към проблемите в отношенията на един от партньорите, пък ако ще и най-верния човек на света да бъде!
Отговори с цитат