Виж само едно мнение
  #4155  
Стар 17th September 2018, 17:02
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране Добър ден

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
За съжаление си е вярно - Лил добре го е описала.
Аз пък да те питам radosfsf(е, не ти се чете името значи; извинявам се за "ти"- то предварително и евентуално), колко познаваше Марио. (има тема за него тук) Щото преди около година и половина му помогнах малко, после познат се ангажира доста сериозно (много сериозно помагаше даже) и в крайна сметка Марио се оказа доста фалшива работа. (със съжаление го казвам) Не че е цъфнал и вързал човекът, но ... имам чувството, че има някаква зависимост и ... Прекъсна и всякакъв контакт с нас (мен и познатия ми), затри ни от Фейс-а и не вдигаше тел тогава. Явно като не му вършиш работа - ти тегли м*йните и до там. Много ми беше тъпо тогава, особено защото аз бях отговорна за познатия ми (т.е. аз го свързах с Марио). Абе, живот и здраве на всички, но това беше гадно.
Здрвей Инче.
Ти да не си Ина която е идвала с нас на форумни срещи та и на бар(края на вселената)??
Относно Марио не го познавах добре. Помагал съм му малко и то беше може би преди 10 години - нямам вече спомени. Но и аз съм с малко по такова мнение което не искам да пиша тука.
Виждам че е мъртвило . Моят пост е от преди 1 год и има след него 3-4 отговора. Защо не съживим нещата

Лили или Ана която и да е от двете - името ми е Радослав а radosfsf идва от rado sofiq sofiq . НЕ помня защо го написах 2-ти

Аз започвам спортен режим от днес и това е причината да вляза отново във форума - търсих информация за Л карнитина. Оказа се че си прочетох мое старо мнение от 2006 за Л-карнитина - голям смях.
Мисля вечер когато съм най гладен да се ровя тука по форума че да мога да не отскачам до хладилника и да избегна яденте преди сън.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат