Виж само едно мнение
  #1  
Стар 19th February 2006, 08:30
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране направих си корекция на носа

Здравейте всички Мина, слава богу! Беше при д-р Евстатиев в Александровска. За мен беше кошмарно, не заради доктора или мястото, а заради самата нея. С пълна упойка се прави, наистина не се усеща абсолютно нищо. НО човек трябва да е много силно мотивиран за да издържи последващия период на болка и дискомфорт, не е шега работа, уверявам ви. При мен бше много тежка, над два часа, с обилно кървене, но аз имах за решаване и др проблеми, освен естетичните. Аз не съм от София, не ми се пътуваше 2 пъти до София в този студ и предпочетох да остана в болницата докато ми свалят гипса, т.е 10 дни. Видях всички лекари там, правят всякакви операции, свободен ден нямат, дори в тия студове. Това според мен е голяма практика. Изненадващо за държавна болница са много мили, любезни и загрижени и лекарите и сестрите. Обстановката в болницата не е лукс, но е чисто, работи се много стерилно, а Евстатиев е въвел голяма дисциплина. Харесаха ми.
Нахмаха ми гипса преди 2 дни, цялото лице претърпява промени вледствие на такава тежка интервенция, още не съм се възстановила, ще ми трябват още няколко дни да заприличам на себе си. Носът ми е много отекъл и подут още, но си личат правилните линии . Рано е да се каже как ще изглежда окончателно, трябва да мине време. Успех на всички, които се решават, но много внимавайте при кого!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат