Виж само едно мнение
  #8  
Стар 20th February 2006, 13:46
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Благодаря на всички Отекла съм още, не съм за снимки, има време. Имах проблем поради факта, че преди това си бях правила друга пластика, при друг известен хирург, който си беше оставил ръцете, разхвърляни костички, хрущяли не на място, конци и др, Евстатиев се беше хванал за главата. Освен това имах падания като дете и по-късно на една ски-писта и беше станало мазало. Иначе не е зле, но е подуто още. Операцията не беше по ендоскопския метод, мисля, че имат апаратура, но не знам колко са я ползвали. Не са вдигали кожа, той се колебаеше, но каза, че оставяло белези и се отказа. Работи се вътре в носа. Колкото и да искам да предвидя как точно ще изглеждам, не мога още, в общо линии е по-фино, по-правилни форми, искаше ми се още смаляване, но той каза, че не е било възможно. Операцията струва 360лв, толкова им е таксата в болницата, но мисля,ч е скоро ще ги вдигнат доста. Стационара е 18-23 лв на вечер, с "храна" :P , консумативи като капки, лигнини, мазила от тях, а с него, каквото се разберете. Но не е 1000Е!! Христов и Тепавичарова също правят носове и лица, всичко правят. Е, не се наемам да препоръчвам никого, аз много мислих, преди да се реша къде и при кого, още повече, че веднъж сгреших. Дано на никого не се случва! Успех!
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат