Виж само едно мнение
  #15  
Стар 2nd April 2010, 06:40
stancho_88_ stancho_88_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 3
По подразбиране Отговор на повечето от мненията дотук по темата.

Дорук много приказки и нищо съществено в крайна сметка. Нека които са пробвали да пишат мнение. Имам чувството, че половината писали по темата даже не са виждали такъв парфюм или не са разбрали, ако е било така. Парфюмите са МАРКОВИ, но не са оригинални и трябва да се прави разлика между двете думи. Тези които имат малко повече опит или разсъждават малко по-добре би трябвало да знаят, че оригинални парфюми в България не се продават. Никой производител измежду известните марки не прави количества за нашата страна и те да се продават на достъпни цени. Ако съм заблудил с заглавието, то с описанието мисля, че еднозначно се разбира какви парфюми предлагам. Относно качеството и дали си заслужават само тези, които са ги пробвали могат да кажат. Аз ползвам Paco Rabanne Black XS. Мириса е хубав и държи над един ден. Който иска да си купува от магазините и да си мисли, парфюм от Франция или Италия примерно. Аз се занимавам с такива парфюми точно защото се продават повече. Иначе знам 2 склада на така наричените оригинални парфюми, но в тези времена мисля, че клиентите им доста намаляха.
Моля тези, които не са ги пробвали да не пишат критични мнения без да имат опит.
Да се критикува винаги е най-лесно, но лошото, е че на някои хора им доставя удоволствие.
Отговори с цитат