Виж само едно мнение
  #107  
Стар 24th July 2010, 09:45
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Аз съм твърдо ЗА. Тук в Испания (близо до Мадрид) където живеем е нормална практика мъжете да присъстват на раждането на жените си.
За мен беше голяма подкрепа, помощ и щастие, че мъжът ми беше до мен, по време на раждането. Раждах 16 часа. Докато получа необходимото разкритие, за да ме отделят в отделна стая, ми се видя черен светът. Това беше човекът, който можех да прегърна и да захапя, да го стисна силно, който се майтапише с мен (което ме дразнеше между другото), но беше до мен, който ми помогна да взема решение да продължа с опойка, който ми държеше ръката и ми казваше да напъвам. Това беше моя съпруг, който беше там, заради мен, за да ми окаже помощ и подкрепа.
И все пак кой може да се похвали със снимка на току що роденото си дете, на секунди живот :P

Това беше жест, който означаваше много, защото едно семейство не се ражда от нищото, то се създава, доказва се всеки ден. Това ще е нещо, което ще помня с благодарност дълго време
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат