Тема: SUPER - SLIM
Виж само едно мнение
  #387  
Стар 25th February 2011, 19:09
desislava_yankova desislava_yankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 15
По подразбиране Re: Super-Slim

Цитирай:
Първоначално написано от elenavan
Здравейте,преди две години пих тези,които и от двете страни са сребристи,но ги пих 3 месеца.Първия месец всеки ден по едно хапче и свалих 8кг,втория месец ги пиех през ден,а третия през 2 дни,като общо за трите месеца свалих близо 14 кг.Не съм усещала да съм нервна или превъзбудена,проблема ми беше сухотата в устата,но това лесно си го оправях с мнооого вода.Те не просто ми намаляваха апетита,от време на време се сещах,че поне нещичко трябва и да хапна.Имаха и слабителен ефект.
Сега 4ти ден пия хапчета,чиито блистер от едната страна е зелен с плодчета и... никакъв ефект,умирам си от глад,водата я пия,щото си държа шишето до мене и за да затъпявам глада,за сметка на това пък съм адски изнервена,защото взех една голяма опаковка уж на промоция за 60 лв и като съм ги дала тия пари ще ги уползотворя,но това няма нищо общо със ефекта от хапчетата.Не знам дали сте забелязали,че всички обяви в момента за Супер слим са с един и същ телефон,не гледайте града,че е различен,телефона е един и същ,така че шанса да попаднете на истинските е нулев.


извинете ме имах предвид този коментар
Отговори с цитат