Виж само едно мнение
  #38  
Стар 23rd March 2010, 10:41
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Противно на всеобщото разбиране - там хората не се контролират. Там ги контролира единствено тяхната съвест и желание да се изгради едно по-добро място за комуникация.
Защото там хората са се събрали след като вече са си станали близки, след като вече се е видяло, че не могат да стоят тук и са си намерили своето място. Но не е начина с метлата и с бановете, поне за мен.


Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Но ако тук потребителите осъзнаят, че с тяхна помощ може да се превърне в едно по-добро място и поработят това да се случи - то наистина ще се случи.
Ами темата за съобщения за админа не беше ли за сигнали, предложения, съвети от потребителите към администраторите. Или е само за сигнали за нередности, а ако имаме нещо друго да кажем не може, така ли?
Ако приемем, че потребителите правят форума, то значи тук форума се руши бавно и постепенно, защото потребителите си отиват, кой с бан, кой сам. Да, можеш да кажеш, че имам лични пристрастия към някои стари потребители, които са писали тук, но ако сам се върнеш малко назад във форумното време, ще видиш, че тогава тук беше едно доста хубаво и приятно място.

И не си мисли, че роптая против властта изобщо, нито пък е лично. Това, което правя е да защитавам правото на всеки потребител да има право да изкаже мнението си за даден проблем, въпрос или каквото и да било друго, без да бъде наказван за това. Защото не мисля, че Стрейнджник е застрашила или обидила с нещо, не мисля, че Марулка, Лимони Джони и Суит Шарк също са направили нещо против форума, против хората тук. И четирите са интересни и различни, допринасяха с разнообразието в тоя форум. Месили се в работата на админа .. пак се връщам - ако потребителите правят форума ще се месят, а ако не може да се месят, значи управлението е повече от авторитарно. Накъде отиваме тогава? Риторичен въпрос.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат