Виж само едно мнение
  #82  
Стар 3rd September 2009, 09:12
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koruma
Да ти кажа чесно, ако корекцията не е супер наложителна, аз лично не бих си я направила. Само за едната суетност, просто не си заслужава. Виж, ако съм известен модел, актриса или друга професия изискваща "неземна" красота и тази операция ще ми донесе повече ангажименти и пари, то тогава бих се подложила на нея но иначе ми се струва безмислено. Който ме харесва и такава ще си ме хареса (без красив нос)
Позволи ми да не се съглася стеб -добре е жената да се грижи за себе си с възможностите и времето което разполага-защото един нос или дебела фигура или големи уши и т.н. и т.н. "носени с гордост" от детството могат да нанесат трайни пс .травми и се отразяват изобщо в/у формирането на личността-защо трябва да се изграждаме като комплексирани ибез самочувствие личности - може би повечето от нас са имали такива моменти -особено знаем колко е болезнено това в пуберитета-колкото и да си разумен и да си повтаряш"Какво пък имам голям нос или съм дебела или....обаче съм умна,забавна образована...."
Естествено и другата крайност вече не е нормална това да се превърне в някаква фикс идея и едвали не животата ти да зависи от някаква корекция/освен ако наистина не е така/-а тук във форума сме сидетели манй и на точно такива "явления"

В общи линии моят съвет/от позициите на годините и опита/е да не спирате да се грижите за себе си по един или друг начин и да запазите известна доза егоизъм за цял живот в това отношение-нали не напразно е казано че когато хареваш и обичаш сам себе си,ще те обичат и уважават и околните
Отговори с цитат