Виж само едно мнение
  #20  
Стар 18th July 2013, 10:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението

Колкото до храненето - съдя по себе си, ям джънк фууд почти всеки ден, не се лишавам от абсолютно нищо и си хапвам торти от маркрит и сладоледи афредо (без такси за реклама ), пия колкото ми се пие, спя по 5 часа и нямам шкембе - значи става. Да, нямам пресата на Лазар Ангелов, но и не пия суроватъчен протеин, казеин, креатин, албутерекс, аминокиселини, л-карнитин и т.н. под формата на прах и хапчета..
Ами грешката е,че съдиш по себе си,тва написах и аз по-горе,че мога да ям мазно,сладко,пия алкохол и пак да съм в мега форма.Но това идва от дългите години тренировки и добър ген.Но както вече споменах не всички са така и повечето се отказват именно,защото не знаят къде грешат,тоест ПОГРЕШЕН РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ
Това че тези хора са вкарали вид натоварване в ежедневието почти нищо не променя,защото със същият начин на хранене ще си връщат мазнините и холестерола обратно:ОМАГЬОСАН КРЪГ.
Относно химиците:МЕГА ПРОТИВНИ СА МИ.За мен това е опорочаване на този спорт!
И не го пиша всичкото това,защото искам да продължавам дискусията,а просто защото е пълноооо с тези индивиди,не само тук във форума.
Аз лично казах каквото имаше да казвам,всеки да си решава сам за себе си какво ще вложи в усилията си към по-добро тяло,преса и изобщо визия.Всеки решава дали иска максимално бърз резултат или да се върти в кръг и да се чуди какво не прави както трябва.Успех на всички
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 18th July 2013 на 10:47
Отговори с цитат