Виж само едно мнение
  #301  
Стар 5th April 2013, 14:06
dezire_d dezire_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 29
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от ЛИСКУ Виж мнението
Инка, не съм виждала по-добродушен човек и по-голям умиротворител от теб!
Ама откъде тръгна фитилъТ? Че някой каза: "Хора, които не приличат на нищо, дават съвети за културизъм"....Аз бях съвесем добронамерена иначе и не исках да се стига до тук. Освен това изказах не МОЕ си някакво мнение по въпроса за лицевите опори, а на хирург-доцент по мамопластика.

И Нелка, ще ме извиняваш, ама по-бих оценила канския труд на човек, който се грижи за изоставени деца в дом, отколкото на човек, който се грижи единствено и само за собственото си тяло. Това е само за него и не заслужава друг да му прави поклон, че се е погрижил за своето тяло. Защото после всичко остава прах и пепел от тялото и други неща остават за отвъдното ни битие. Всеки сам да си прави с тялото каквото си иска, аз казах само кое не ми харесва и на какво не се възхищавам. И не съм длъжна да харесвам това, което и ти харесваш. Толкова е просто.

Дали ще работиш в офис, в дом за изоставени деца или във фитнес зала, това е личен избор.
Лъки, това че работиш в дом не те прави по-добър човек. Не казвам, че си лош, но от това което пишеш хората си дават сметка, какъв човек си.Това, че Валента отделя толкова време и труд в залата покозва, че е отдадена на това, което прави. На нея това и е професия. Това не значи, че полага грижи само за своето тяло, и че не се грижи за децата си. Едва ли ти когато си на работното си място в същото време си и с децата си. Гледали сме по новините колко съвестно си изпълняват задълженията някои служители по тези домове . И дори и да не си от тях не е нужно другите да ти се кланят, след като ти го приемаш за свое призвание.

Аз също съм майка на две деца, но не бих се задоволила с ПРИЛИЧНО тяло. Когато правя нещо му се отдавам на 100%. Също съм задавала въпроси на Валента и съм и много благодарна за професионалните отговори. Факт, е че никога не е натрапвала успехите си и избягва да дава съвети точно заради не толкова добре запознати хора, като теб.

Повечето влизаме във форумите за съвет, а не да се заяждаме, обиждаме и т.н.

А това за големия процент мазнини ако го кажеш на някой професионалист ще ти се смее с ти знаеш кое .
Отговори с цитат