Виж само едно мнение
  #2541  
Стар 3rd December 2011, 20:04
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Казаха ми, че обирането не е силната страна на Стоянов, но пък на Тепавичарова не съм виждала нито един чифт гърди.
Пиши ми ЛС със скайп ще ти покажа моите
Макар, че нямам снимки преди, но си представи най-катастрофиралите малки цици/кожи

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, искам да си кажеш мнението за импланта, който ми препоръча Стоянов?
Амииии, на мен не ми харесва тази ултра висока проекция, стоят ми много изкуственяк, но мисля, че е въпрос на вкус. Дори моите, които са МФ ми се струват доста изпъкнали. Като легна стоят като планини

Според мен, хирурзите ги набутват тия, когато има птоза с цел, ако може да оберат кожата, но то така или иначе ше има обиране.
То по принцип си се прави на два етапа. При мен беше по-скоро изравняване на асиметрията и затова ми обира само едната, но с уговорка, че вероятно по-натам ще има корекция.
Тези които ме виждат гола, казват, че нямало нужда, но аз мисля че има

Нелс, истината е че такива не особено красиви цици, като моите, а и твоите доколкото разбирам, не може да ги направи всеки.
Ето моята дружка се оперира при Тепавичарова, но тя беше с идеален(нулев) старт и и станаха хубави При такива случаи е лесно, няма кожи, няма дори и основа с която да се съобразява хирургът.

Харесвам обирането и минималните белези на Тепавичарова. Тя го прави само през ареолата, дори когато има много кожа.

Даже мисля да направя корекцията при нея и когато вече имам добър "второначален" старт, да ида за нови импланти при Илю Ама и аз ги накъдрям едни