Виж само едно мнение
  #2542  
Стар 3rd December 2011, 23:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Ама и аз ги накъдрям едни
Аз много добре ти разбирам логиката!

ИС ми обясни много подробно защо практикува предимно Т-образния метод, като подчерта, че и той искал да го избегне, но понякога се налагало.
Ако се направи поставянето на имплант с раунд блок на едно, от отока и увеличаването на обема на гърдата, се получавало напрежение върху разрезите около ареолата, които се разпъвали и в последствие се получавали грозни белези.
При все, че се избере само раунд блок, напрежението от увеличения обем на гърдата падало само върху разреза около ареолата, а при Т-образния, вертикалния разрез поемал част от него и се получавали по-добри ареоли. Или поне това е, което аз разбрах. Но бях категорична, че вертикален разрез не искам, предложих по-голям кубик да напълни гърдата, и евентуално ще съм хепи дори на едно леко увисване като резултат, замо и само да не съм нарязана.
Оставихме да решим между раунд блок и Т-образен след първия етап, но аз силно се надявам, а и мисля, че няма да има нужда от Т, защото разстоянието м/у зърното и основата на гърдата ми не е голямо - 7 см.

Единствено тази свръх висока проекция ме притеснява, а и височината... не искам да ми почват от врата, но той каза, че съм много слаба в деколтето, така че имам нужда от обем там. На Мишето ми харесват много, така че съм по-спокйна. Абе общо взето ми харесват гърдите, които Стоянов прави, така че смятам да му се доверя.

Мис, очаквай включване по скайп.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.