Виж само едно мнение
  #265  
Стар 3rd October 2010, 15:55
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

titi1, ще ти го пусна на "Лични". Причината, за да е казвам кой е докторът, е че са минали само 2 месеца от операцията и аз не искам да хвърлям кал неоснователно. Ясно ми е, че тази операция е доста сложна и въстановяването и крайния резултат са отложени доста във времето. Още повече че при мен се налагаше да се направят доста неща - гърбица, скъсяване и повдигане. Абе бях като някаква граблива птица просто и сега носът ми, макар и с проблеми, е по-добре от преди. Но то не се знае какво още предстои да му се случи.

След време когато съм по-наясно със нещата, ще напиша името на хирурга. Ще го кажа и на всеки, който се интересува, притеснен е от моите постинги и се страхува, че може да го сполети същото. Един малък джокер - не става дума за Джамбазов или Йорданов. Виждам, че те са любимците на форума и го казвам, за да може хората, които имат операции при тях да не се влияят от моите постинги. Радвам се, че има хирурзи като тях, които явно работят внимателно и успешно. Този, който ме оперира има и успешни и неуспешни операции. Не мога да определя аз от коя страна ще се окажа в крайна сметка. А и в крайна сметка - който не работи, той не греши.

Има едно нещо, обаче, за което съм склонна да обвиня моя хирург, без значение дали крайният резултат ще е добър и всичко ще се разреши в моя полза или ще ми се наложи втора ринопластика. Това е, че той не ми обясни подробно какво ще прави, както и не ми отговаряше на въпросите, които имах след това във връзка с появилите се проблеми. Той ми отговаря уклончиво или с известно отегчение, като в отговорите му понякога се прокрадва нещо като снизхождение и насмешка. "Какво казваш ти се струва?" "Ааа, вярно ли бе? И как разбра?", "Че ти това как го усети под гипса." На въпросът "какво е това?" - "това не е нищо" и т.н. И след това, се оказа, че "нищото" трябва да се намества (пак без обяснение). Дори и да не е нищо и после да изчезне, според мен, е редно като вижда, че се притеснявам да ми обясни какво е това "нищо", как се е появило и дали ще изчезне. Не желая да се осведомявам за моето "нищо" от Интернет или да разчитам на момичетата във форума да отговарят на въпросите ми, след като смятам, че това е негово задължение.
Не ме разбирайте погрешно, не съм някаква истеричка, която да е задавала една камара глупави въпроси. Дори напротив - 5-6 въпроса след операцията, на които не получих отговори и спрях да го питам, защото няма смисъл очевидно. Много информация за проблемите си, получавам именно от този форум и съм много благодарна на момичетата, които се отзовават.
Отговори с цитат