Виж само едно мнение
  #4  
Стар 24th April 2008, 17:43
milena1781 milena1781 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 121
По подразбиране Re: КРАЙ НА ТЪПОТО АКНЕ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от daymler
Йееееееееее Йеееееееееее Йееееееее!!!
Оттървах се един път завинаги от тъпото акне!Имах проблемна кожа и ме дразнеше с9трашно много!Не исках друго освен да е здрава и хубава!Поддържах идеална хигиена, скъпи продукти и т.н. Но то стоеше! И преди 2 месеца имах малък проблем с носът.Отидох на частен доктор уши нос гърло и след прегледа разбрах, че жена му е дерматолог и кабинетите им са един срещу друг.И реших просто да ме прегледа.Влязох и щото нямах направление дадох 20лв, но тя ме погледна и каза следното: "Много се радвам когато видя момче с поддържана кожа.Не като им излезе акне да чоплят и после да идват да помагам.Обаче при тебе кожата е идеално поддържана - чисто акне!Но не много леко така че сега ще ти изпиша едни лекарства.Не козметика ами поне месец лечение." Взех нещата от аптеката и се прибрах.Започнах да се мажа по упътване и след месец всичко беше почти изчезнало.Отидох пак да ме види и тя каза "Ами за сега добър резултат ама целта ни е идеален така че още месец" - пак купих нещата и продължих и днес свърши и втория месец а утре ще ида да ме види пак но нямам нищо по кожата!няма пъпки, пори гадусти и т.н. НЯМА ГИ!!!Ето и нещата и употребата им както тя ми ги предписа.Все пак това е индивидуално и не знам дали би подействало при всеки за това най добре е не да си харчите парите за скъпи козметики а да идете от рано, да се излекувате от акнето и да ви свършат проблемите.

Ето нещата:
Лосион който струва около 4лв. - състои се от спирт, розова вода и глицерин ама почните съставки ги пише на рецептата
Exfoliac 100 (кремче нанасям го вечер преди лягане на изчистено с лосиона лице)
Zineryt (едно като спирт - нанасям го сутрин следпочистване с лосиона веднага след като си измия лицето и зъбите)

И това е!Нещата стигат за 1 месец, поне на мен за толко ми стигнаха и си купих пак за втория.Успех на всички! Надявам се да помогна на някой!Ако имате въпроси питайте!
Браво на теб,много се радвам,аз също ползвам зинерита от месец и половина и наистина има ефект златен е.Ако може да ми напишеш точните пропорции на лосиона и колко процентен е спирта.Моята дерматоложка много ми похвали серията на noviderm-boreade ти ползвал ли си нещо от тези продукти
Отговори с цитат