Виж само едно мнение
  #5  
Стар 6th January 2014, 10:27
Violeta Angelova Violeta Angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 1
По подразбиране парфюмите на Enzo.bg

В това време на криза всички сме съблазнени от изгодни оферти. Пазарувала съм онлайн в чужбина и затова помислих, че нещата вече и тук са потръгнали в добра посока. Всичко беше идеално до момента , в който получих парфюмите от Enzo.bg. Тестерът без съмнение беше оригинален, но не и парфюмът - 100 ml "Intuition"който ползвам от години. Още самата опаковка показва, че е менте, да не говорим за капачката, лошо залепен на дъното етикет. Върнах веднага продуктите, но и досега не съм получила парите си обратно - 140 лв. Оказа се, че офисът на фирмата е в Прага, толкова завъртяна история, че ме е срам от себе си за прекаленото доверие към този сайт. Парите трябва да се върнат по банков път, въпреки че плащането ми беше като наложен платеж. Даден е офис за контакт в София, разговорите се прехвърляли по интернет в Чехия. Направих жалба в Агенцията за защита на потребителите, дано си свършат работата. Моето мнение е, че продуктите са смесени, има ментета има и оригинални, зависи на какво ще попаднете. А за себе си вече реших - покупки на парфюми само от чужбина. Там поне се знае кое е менте и кое не. Изборът е ваш.
Отговори с цитат