Виж само едно мнение
  #115  
Стар 3rd May 2006, 11:48
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Боже, какво е ставало тук? Направо съм потресена... Г-н хирург, ние не " черним " ничие име от лекарските среди, просто ако сте забелязали това е форум със заглавие " Пострадали при пластични операции " ! При някои от нас са се получили усложнения-да , но голяма част от тях са били краен резултат не защото сме част от процента на рискови пациенти със следоперативни усложнения, а защото се е постъпило некоректно и непрофесионално от Ваши колеги. И Г-не,честно казано не Ви разбирам, защо засатвате зад гърба на такива свои колеги? Да-колегиално е , но тези въпросни " хирурзи " петнят и името на свестните такива, тези, които са професионалисти! Между другото ако сте чели внимателно ще видите, че тук има и много благодарни жени, които не спират да сипят хвалебствия към много хирурзи, аз съм една от тях и ще продължавам да повтарям името на д-р Тонев, на когото ще съм благодарна цял живот! Вие Г-н Хирург от кои ликари сте? От тези , на които се благодари или от тези за които се говорят нелицеприятни неща? Ивате претенции към изписаното тук, поне обявете официално кой сте или си има причина да се криете зад псевдоним?
Отговори с цитат