Виж само едно мнение
  #35  
Стар 29th November 2008, 15:33
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Мен не ме интересуват собствените ти цици

Ще го кажа още преди да е отговорила и Мишето :

Няма никакво значение какви случайни хора могат да се намерят, винаги на 100 негри ще има 1 с малка пишка, на 100 китайци ще има един двуметров и на 1000 бебета ще има едно 8 килограмово (примерно). Винаги ще има някой встрани от нормата, но това за нас няма значение. Също така при 9 от 10 жени ще има разлика в грамажа на циците при отслабване или покачване на процента мастна тъкан.

Какво като има жлеза, какво пречи да се преразпределя мастната тъкан? По ръката има мазнини, това пречи ли тя да расте заради обема на мускула?

Не виждам просто смисъла да спорите, вие не сте били 120 кг, нито 30, за да знаете каква е разликата (и аз не съм бил, просто съм работил с такива жени). Още преди раждането се определят пропорциите, това е гена, след това - както се получи. Ако качиш 10 кг и имаш такъв ген, ще ти пораснат и циците и дупето. Ако имаш други пропорции - ще ти порасне само дупето и така нататък. Но в най-общия случай расте всичко, това ни интересува нас, отделните случаи са си отделни случаи.

Няма нито 1 нещо, което да отговаря при 100% от хората, дори и при 90% сигурно, винаги има отклонения, но нас не ни интересуват.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат