Виж само едно мнение
  #39  
Стар 29th November 2008, 17:11
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не е все едно, освен ако не работиш нещо, свързано с пишките на мъжете. Както се сещаш, когато дойде една жена, основните и въпроси са "ще сваля ли от циците", даже абсолютно всяка пита това, когато отслабва.
Не е нужно да имам цици, за да проследявам как вървят те при отслабване, жлезата е просто 1 от факторите, както ти каза при бременност - ЕМИ много ясно, това всеки го знае, но попринцип жените не ходят бременни през по-голямата си част от живота, поне доколкото аз знам. Но за разлика от това има такива, които ходят дебели през по-голямата част от живота си.

Просто казвам, че ххххх е права, но освен циците, расте и всичко останало. При 9/10 жени ще им пораснат и циците, ако пият по 10 литра боза и ядат 5 кг вафли с 2 кила картофи преди лягане. Даже при 10/10 жени, тъй като те са били слаби и пропорцията им е била такава, че да имат цици.

Дебелите жени без цици (образно казано) имат друга пропорция, те ще отслабнат и пак няма да имат цици, после могат да надебелят и ПАК няма да имат цици, само силиконът ще им помогне. Но те са рядко срещани, това, че ти имаш такава прителка не значи, че всички са такива.
Както казах има и негри с малки пишки - шанс.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат