Виж само едно мнение
  #540  
Стар 3rd June 2008, 22:36
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране ПЗ

Пробвала съм нещо, което имаше страхотен резултат. Мисля да го приложа като му дойде времето за ПЗ.
Приготвя се домашно кисело мляко.(За тези,които не знаят как, сварява се 1 л. обезмаслено мляко, оставя се да изстине до 42 градуса, сипва се в 2 кофички, на всяка се добавя по 1 ч. л. кисело мляко -може и малко повече, като се има предвид какво има в сегашните млека..-, затапват се повиват се добре и се оставят на топло. Аз ги оставям във фурната, загрята до 50 градуса и изключена. На сутринта е кисело мляко БЕЗ нишесте).
Та, отиваме на втория етап 1 л. прясно мляко се сварява с 1 кофичка кисело. (Добре, де, ако не ви се играе да квасите, пробвайте с 1 кофичка готово кисело обезмаслено мляко).Става извара. Суроватката не се изхвърля.
Последно Тази извара се изяжда с 1 кг суров пипер. Това е количеството за един ден. Задължително се изпива 0,250 л суроватка- както можете: Студена, топла, подкиселена с лимон, подсладена със степче...
Прилага се от 4 до 14 дни, пречиства цялата шлака, която сме натрупали през П дни. Така, поне, твърдят диетолозите.
Иска ми се да мога да ви кажа, че ви гарантирам сваляне, но не съм го пробвала в този (визирам Дюкан) режим.
Е, трябва да си имаш много инат и страхотен стимул, за да можеш да понесеш цялата тази извара и суроватка след всичките изкушения в П режима.
На 13.06. смятам да ви кажа има ли и какъв е ефекта. Тогава (по план) ми свършва първия ПЗ цикъл след 10- дневен ударен.
Ако някой иска, да ме изпревари с опита и резултата. Давайте!
Отговори с цитат