Виж само едно мнение
  #1  
Стар 13th October 2008, 16:57
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране Аборт в София, къде?

Здравейте! Някак си не ми се искаше да занимавам толкова хора с проблемите си, но съм на ръба на отчаянието и имам нужда от помощ. Става въпрос за следното: бременна съм в 7-ма седмица, но точно сега не се чувствам готова да гледам бебе, понеже още уча, едвам издържам себе си, а какво остава за дете и т.н. Бащата е на същото мнение - че не му е сега времето. Така че единственият изход е да направя аборт. Бях се насочила към болница "Шейново", но два пъти ходих там, и двата пъти имаше голяма опашка от чакащи, а аз нямам сили да чакам часове. Повръщам непрекъснато и ми е много зле, едвам отивам до магазина да си купя някаква храна, която след това повръщам цялата. Изобщо положението е повече от трагично...
Дали някой може да ме насочи към болница в София, където правят аборти? Казаха ми, че в Шейново били "най-добрите" - ако изобщо може да има такова понятие, но добри дотолкова, че се занимават непрекъснато с такива процедури. Само че това чакане там ми е убийствено, така че по-скоро бих отишла в някоя по-малка болница, където няма да чакам с часове и да съм поредната "овца под ножа". Моля ви за съвет, ако някоя от вас е минала през това, ще съм много благодарна, ако сподели как е било при нея и най-вече къде го е направила.
Отговори с цитат