Виж само едно мнение
  #3  
Стар 28th October 2009, 00:42
grigo grigo не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 7
По подразбиране

аз си правих при Ефремов два пъти, първия дадох 4000лв, втория след 2г. 3000 като някои неща ми ги направиха безплатно като корекции към първата липосукция. отделно имам поне 1000лв странични разходи, от антибиотици до 14дни двучасови масажи след втората операция. но моите бяха "уникални за България" (по думи на Малинов) първата 4 часа под пълна упойка, втората 3:30 пак под пълна. обхващаха цялото тяло - брадичка, корем, страни, крака, задни части. пък тогава бях 75 кила, 175см. здрав, прав мъж (сега съм дори малко по-пълен). бях спестявал бая време и въпреки, че три години по-късно всичко се е върнало като килограми не съжалявам. щях да съжалявам ако не бях опитал. плюс това, сега далеч по лесно отслабвам когато реша (по малко мастни клетки в организма = по бързо отслабване, това ти остава завинаги).

пп. готино е чувството след като свалиш бинтовете (бях като мумия) да се разхождаш из центъра и непрекъснато да си придърпваш нагоре старите си стегнати дънки, щото вече ти падат директно до глезените.
Отговори с цитат